Sisters of Dust, Sisters of Spirit: Womanist Wordings on God and Creation
| Country | USA |
| Brand | Thermalright |
| Manufacturer | Thermalright |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | TL-B8W |
| Model | TL-B8W |
| Color | TL-B9W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 796520302822 |
| EANs | 0796520302822 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |