Document Sets, Volume 1 for Boyer/Clark/Halttunen/Hawley/Kett/Rieser/Salisbury/Sitkoff/Woloch's The Enduring Vision: A History of the American People, Complete
| Country | USA |
| Brand | Thermaltake |
| Manufacturer | Thermaltake |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | R009D408GX2-4400C19A |
| Model | R009D408GX2-4400C19A |
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| ReleaseDate | 2019-11-14 |
| Size | 4400MHz |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 841163073094 |
| EANs | 0841163073094 |