NORTHWEST NFL Kansas City Chiefs 50x60 Fleece Split Wide DesignBlanket, Team Colors, One Size
| Country | USA |
| Brand | Toddmomy |
| Manufacturer | Toddmomy |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 1074E13Q9W |
| Model | 1074E13Q9W |
| Color | White |
| Size | 24x0.5cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |