HOTGIFT Womens Pajamas Sets, 2 Piece Lounge Pjs Set Long Sleeve Long Pant Ladies Sleepwear with Pockets Green Butterfly X-Large
| Country | USA |
| Brand | Toyvian |
| Manufacturer | Toyvian |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | TE55VF03PYC377003V |
| Model | TE55VF03PYC377003V |
| Color | Transparent |
| Size | 20.8x8cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |