Arborist Throw Line Kit - Ultra Slick 166ft Rope with 15Oz Weight Throw Bag Low High Limb Throwing Adults Forestry Tree Trimming Cutting Gear
| Country | USA |
| Brand | Midwest Tungsten Service |
| Manufacturer | Midwest Tungsten Service |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 40400-02640A |
| Model | 40400-02640A |
| Color | Silver |
| Size | 1" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |