NuWave Oven Cookbook: 250 Easy and Delicious Nuwave Oven Recipes For The Everyday Home (Fry, Bake, Grill and Roast)
| Country | USA |
| Brand | U7 |
| Manufacturer | U7 Jewelry |
| Binding | Jewelry |
| ItemPartNumber | U7 GH348K |
| Model | GH348K |
| Color | d.heart link-6mm gold |
| Size | 8 inches |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |