RedbacK Work Boots UBBA Easy Escape Soft Toe Banana Suede Leather Slip On Boot
| Country | USA |
| Brand | ULTECHNOVO |
| Manufacturer | ULTECHNOVO |
| ItemPartNumber | QNS253SQRI2YQPC2182R06V |
| Model | QNS253SQRI2YQPC2182R06V |
| Color | White |
| Size | 22.9x22.9x0.1cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |