US Home Filter SC40-20X30X2 20x30x2 Merv 8 Pleated Air Filter (6-Pack), 20" x 30" x 2"
Product ID: B0029WTK5S Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R1,105.50. Read the FAQ
R 4,422
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Buy in USA
Product Description
  • Actual size: 19-3/4 inch x 29-3/4 inch x 1-3/4 inch
ItemPartNumber
SC40-20X30X2
Model
SC40-20X30X2
Size
20" x 30" x 2"