InSinkErator Badger Garbage Disposal Installation Kit 73130 - Tailpipe/Discharge Tube, Flange & Gasket
| Country | USA |
| Brand | UView |
| Manufacturer | UView |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | 499108A |
| Model | 499108A |
| Warranty | 1 yr warranty on material and workmanship |
| Size | 8 oz |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 628604004424 |
| EANs | 0628604004424 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |