Ubiquiti Networks UAP-AC-Pro-E Access Point Single Unit New (No PoE Included in Box)
| Country | USA |
| Binding | Accessory |
| Brand | Ubiquiti Networks |
| EAN | 5395481609435 |
| IsAutographed | |
| IsMemorabilia | |
| Label | Ubiquiti |
| Manufacturer | Ubiquiti |
| Model | US-8-150W |
| MPN | US-8-150W |
| PartNumber | US-8-150W |
| Platform | No Operating System |
| Publisher | Ubiquiti |
| Studio | Ubiquiti |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |