DanVard 2Pcs Balance Shaft Set Compatible with Toyota Corolla Solara Matrix Camry 2.4L for Scion tC xB 2.4 4CYL 2AZ-FE Engine Replace 13601-28021 13602-28020, Left, Right
| Country | USA |
| Brand | Ronaqua |
| Manufacturer | Ronaqua |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | RA-UV-12W |
| Model | RA-UV-12W |
| Color | Silver |
| Size | 12W, 1GPM |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |