Case-Mate Phone Charm - Detachable Anti Theft Strap - Hands-Free iPhone Wrist Strap for Women - Phone Chain Wristlet - Fits Galaxy, Pixel and More - Gold Chain / Black Leather
| Country | USA |
| Brand | UnionSine |
| Manufacturer | UnionSine |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | FD450-512GB |
| Model | FD450-512GB |
| Warranty | 2 Years |
| Color | Grey |
| Size | 512GB |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |