Columbia Sportswear Boy's Super Bonehead Short Sleeve Shirt (Youth)
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | RLsales |
| Label | RLsales |
| Manufacturer | RLsales |
| Model | AA59-00431A |
| MPN | AA59-00431A |
| PartNumber | AA59-00431A |
| Publisher | RLsales |
| Studio | RLsales |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |