Old World Christmas Brussel Sprout Glass Blown Ornament for Christmas Tree, Handcrafted Holiday Decoration, Vegetable Collection
| Country | USA |
| Brand | RESLLOWE |
| Manufacturer | RESLLOWE |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | Plastic Rattan(16"x40") Brown |
| Model | Plastic Rattan(16"x40") Brown |
| Color | Plastic Rattan(Brown) |
| Size | 16" x 40" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |