Short Stories for Japanese Learners (You Can Read Japanese Level2, The Red Candle): Beginner-Friendly Fun and Engaging Stories to Expand Your Vocabulary and Kanji Knowledge! (You Can Read Japanese!)
| Country | USA |
| Brand | VALIKIY |
| Manufacturer | VALIKIY |
| ItemPartNumber | VL-FLS36W-30K |
| Model | VL-FLS36W-30K |
| Warranty | 3 years. |
| Color | Warm White |
| Size | 3000K 4Pack |
| UnitCount | 4 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |