Soft Knot Pillow Decorative Baby Bedding Sheets Braided Crib Bumper Knot Pillow Cushion (White+Gray+Pink, 157.48 inch)
| Country | USA |
| Brand | VANZACK |
| Manufacturer | VANZACK |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | Q21409PNOM13K |
| Model | Q21409PNOM13K |
| Color | Light Brown |
| Size | 8.3X1cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |