HOOLCHEAN Baby Toddler and Little Girls Knit Button Down Vest Spring Fall Cotton Crochet Sweater, Loose Fit (Runs Large), Dark Gray,120: 6-7Y
| Country | USA |
| Brand | VAYALT |
| Manufacturer | VAYALT |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | 481200 |
| Model | 48V-1200W |
| Warranty | 2 years |
| Color | 48V-1200W |
| Size | 48V |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 707084394048 |
| EANs | 0707084394048 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |