PLAN LIFE Plank Mouse Trap Baits Spoon Waterproof Humane Bucket Rat Traps Walk The Plank Automatic Reset Mouse Killer Mice & Rodents
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | Confined Space Tripod Kit 2600 lbs |
| Model | HXRT-08 |
| Color | 2600lbs |
| Size | 2600 lbs w/Harness |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988631491 |
| EANs | 0197988631491 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |