NARS Radiant Creamy Concealer, No. 2.75 Cannelle/Light, 0.22 Ounce (I0081345)
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | Flex Shaft Grinder 780W |
| Model | Flex Shaft Grinder 780W |
| Color | Silver |
| Size | 780W |
| UPCs | 768558042780 |
| EANs | 0768558042780 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |