Life of the Party- Chalkboard Wall Decal! Over 6 Ft (78" x 17") of Adhesive Vinyl Blackboard Roll Makes Any Surface, Erasable, Creative & Organizational in Your Home or Office with 5-piece Chalk Set!
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | MagnetDrillPress1680W |
| Model | 1680W Magnetic Base Drill |
| Color | Yellow |
| Size | 2inches / 50 mm |
| UPCs | 810087870973 |
| EANs | 0810087870973 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |