SIMDOG for iPhone 12/12 Pro OLED Screen Replacement Kit [ NOT LCD ] 6.1 inch Full HD Display 3D Touch Screen Digitizer Full Assembly + Repair Tools + Screen Protector
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | Portable PA System, 2000W |
| Model | Portable PA System, 2000W |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2025-05-27 |
| Size | 2000W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 197988879299 |
| EANs | 0197988879299 |