Vivtone Supermini Hearing Aids (Not Amplifiers), Rechargeable Digital Hearing Devices with 16-Channel Sound Processing for Superior Sound Quality, Over-The-Counter, Auto-On/Off, Pair
| Country | USA |
| Brand | VEVOR |
| Manufacturer | VEVOR |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | DYZHQ-2000W |
| Model | VEVOR-507ab118 |
| Warranty | Does not apply |
| Color | 2000W |
| Size | 2000W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840349935645 |
| EANs | 0840349935645 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |