BabyEXO Formula Milk Dispenser, Automatic Electric Formula Mixer Warmer, Milking Machine for Baby - Easily Make Bottle with Automatic Powder Blending
| Country | USA |
| Brand | VICASKY |
| Manufacturer | VICASKY |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 48225S414V |
| Model | 48225S414V |
| Color | Assorted Color |
| Size | 6x14.6cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |