Fisher-Price Little People Builders Mountain Mine
| Country | USA |
| Brand | VIVO |
| Manufacturer | VIVO |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | CART-V06A |
| Model | CART-V06A |
| Warranty | 3 year warranty. |
| Color | Black |
| Size | 91,4 cm (36") |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 818538022643 |
| EANs | 0818538022643 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |