Kosmos Q The Best Beer Can Chicken Rub, BBQ Meat Dry Rub and Seasoning with Garlic, Onion, Bell Pepper, Lemon Peel & Spices. Perfect for Baked Chicken, Dumplings, Enchiladas. 12.2 Oz Shaker Bottle
| Country | USA |
| Brand | VIVOSUN |
| Manufacturer | VIVOSUN |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | SGS-SE1S4E42A |
| Model | SGS-SE1S4E42A |
| Color | Black and White |
| Size | S4 w/ 100W SE |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |