VSDISPLAY 13.3" 3840X2160 IPS LCD ScreenLQ133D1JW33 Work with 2 Mini+ DP LCD Controller
Product ID: B07Y8PJ75C Condition: New
Payflex: Pay in 4 interest-free payments of R1,864.25. Read the FAQ
R 7,457
includes Duties & VAT
Delivery: 10-20 working days
Ships from USA warehouse.
Secure Transaction
VISA Mastercard payflex ozow
Product Description
  • 13.3" LCD Screen LQ133D1JW33: Viewing Angle 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) [Left / Right / Up / Down]
  • Brightness 400 cd/m² (Typ.) Contrast Ratio 1500:1 (Typ.) (TM)
  • 2 Mini DP LCD Controller Input Power Adapter: 12Vdc More than 2A.(Help to notice there is no power adapter and power cable in the packing list)
  • Video Input: 2 Mini DP Support 2.0 Audio Output: Earphone
  • Packing list: 1× 2 Mini DP LCD Controller 1× 13.3inch LQ133D1JW33 3840X2160 IPS LCD Screen 1× Signal Cable 1× Keyboard With Cable