Glommyg 4 Pairs Knee High Socks for Girls, Cute Compression Sock, Cartoon Comfy Breathable Long Cotton Stocking (US, Alpha, One Size, Regular, Regular, Violet)
| Country | USA |
| Brand | Veemoon |
| Manufacturer | Veemoon |
| ItemPartNumber | 1N1159U13HQ2C33A |
| Model | 1N1159U13HQ2C33A |
| Color | Black |
| Size | 26x12cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |