TIGI Bed Head Curls Rock Amplifier Curl Cream for Definition and Enhancement of All Curly Hair Types, 3.38 fl oz
| Country | USA |
| Brand | Venussar |
| Manufacturer | Venussar |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 1-1/2" ID |
| Model | 1-1/2" ID |
| Color | White |
| Size | 1-1/2" ID X 100 FT |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |