LOHASIC for iPhone 11 Pro Max Case 6.5 inch, Slim Leather Luxury Business Cover Soft Hybrid Bumper Non-Slip Grip Shockproof Full Body Protective Cases for iPhone 11 Pro Max (2019) - Carbon Fiber
| Country | USA |
| Brand | ViewSonic |
| Manufacturer | ViewSonic |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | PX748-4K |
| Model | PX748-4K |
| Warranty | 3-Year limited warranty on parts, labor and backlight |
| Color | White |
| ReleaseDate | 2021-06-20 |
| Size | 12.28" x 8.74" x 4.25" Inches |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 766907008951 |
| EANs | 0766907008951 |