Parmuz 925 Sterling Silver Rings for Woman Dainty Stackable CZ Star Moon Cross Eternity Engagement Bands Ring for Her
| Country | USA |
| Brand | ViewSonic |
| Manufacturer | ViewSonic |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | VX3267U-4K |
| Model | VX3267U-4K |
| Warranty | 3-Year limited warranty on parts, labor and backlight |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2023-08-07 |
| Size | 32-Inch 4K |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 766907021042 |
| EANs | 0766907021042 |