Post-it® Super Sticky Dry Erase Surface DEF25x4, 25 ft (8.33 yd) x 4 ft (7.62 m x 1.21 m)
| Country | USA |
| Brand | Vigorous |
| Manufacturer | Vigorous |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 3/8" x 50 Ft |
| Model | 3/8" x 50 Ft |
| Size | 3/8" x 50 Ft Wort Chiller |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |