TUZAZO 48 Pack 6 Oz Plastic Jars with White Lids, 6oz Small Plastic Containers with Lids for Cosmetic Makeup Beauty Products, Slime, Sample, Travel, BPA Free | Wide Mouth | Refillable
| Country | USA |
| Binding | Health and Beauty |
| Brand | Vitamin C Serum La Belleza |
| EAN | 0640671418485 |
| Label | La Belleza |
| Manufacturer | La Belleza |
| Model | Vitamin C 1 oz |
| MPN | Vitamin C 1 oz |
| PartNumber | Vitamin C 1 oz |
| Publisher | La Belleza |
| Studio | La Belleza |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |