TedGem USB LED Light Strip with Velcro tape, TV Backlighting, Bias Lighting for HDTV USB LED Strip
| Country | USA |
| Brand | WOONEKY |
| Manufacturer | WOONEKY |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 11083486Z9V |
| Model | 11083486Z9V |
| Color | Yellow |
| Size | 48x37cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |