COOYOO 2 Pack Dog Doorbells, Adjustable Potty Training Dog Bells, Upgraded for Training Your Puppy The Easy Way, Premium Quality Housetraining Hanging Bell-5 Extra Large Loud 1.5 DoorBells
| Country | USA |
| Brand | WORKPRO |
| Manufacturer | Hangzhou Great Star Industrial Co.,LTD. |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | W017007A |
| Model | W017007A |
| Color | Red&blue |
| Size | 30" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 820909725251 |
| EANs | 0820909725251 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |