Bessey XCRU5 Deep Reach Ratcheting Spring Clamp 4_Inch capacity, 4-Inch Throat Depth
| Country | USA |
| Brand | WPJBDS |
| Manufacturer | WPJBDS |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | CYG014-Stainless Steel-1000-1.5m |
| Color | Stainless Steel 1000ml |
| Size | 0.6-1.5m/1.9-4.9ft |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |