Premium Hemp Oil - 250mg of Hemp Extract per bottle Helps Relieve Chronic Pain, Improves Sleep, Mood, Brain Function, Skin and Hair - |Sans CBD| Utilizing Liquid Hemp with Better Overall Absorption
| Country | USA |
| Brand | Wagner |
| Manufacturer | Wagner Brake |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | ZD1295A |
| Model | ZD1295A |
| Warranty | Manufacturer Warranty |
| ReleaseDate | 2013-03-20 |
| Size | ZD1295A |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 008536645061 |
| EANs | 0008536645061 |