NEWBEA Hand Spinner Tri-Spinner Fidget Spinner Toy Stress Reducer - Perfect For ADD, ADHD, Anxiety, and Autism Adult Children (Three wings color)
| Country | USA |
| Brand | Wagner |
| Manufacturer | Wagner Brake |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | ZD1640A |
| Model | ZD1640A |
| Warranty | Contact retailer/seller for assistance |
| Color | Assorted |
| Size | ZD1640A |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 008536951353 |
| EANs | 0008536951353 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |