LANDZO 3.5 Inch Touch Screen 320480 for Raspberry Pi 3 Model B+ (Plus) and Pi 2 (7 inch Display)
| Country | USA |
| Brand | Wagner |
| Manufacturer | Wagner Brake |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | ZX702A |
| Model | ZX702A |
| Warranty | Manufacturer Warranty |
| ReleaseDate | 2013-03-20 |
| Size | ZX702A |
| UnitCount | 4 |
| UPCs | 008536393146 |
| EANs | 0008536393146 |