Warner's Women's Cloud 9 Wire-Free Contour Bra
| Country | USA |
| Binding | Apparel |
| Brand | Warner's |
| ClothingSize | 40C |
| Color | Dark Gray |
| Department | womens |
| EAN | 0608926141014 |
| Label | Warner's Women's IA - Bras |
| Manufacturer | Warner's Women's IA - Bras |
| Model | RN3281A |
| MPN | RN3281A |
| PartNumber | RN3281A |
| Publisher | Warner's Women's IA - Bras |
| Size | 40C |
| Studio | Warner's Women's IA - Bras |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |