COVERGIRL TruBlend Undercover Concealer, Buildable, Full Coverage, 24-Hour Wear, Matte Finish - D100 Golden Caramel (Packaging May Vary)
| Country | USA |
| Brand | Weasch |
| Manufacturer | Weasch |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 820Q-012-1A |
| Model | 820Q JD1912 12V |
| Size | 12V 4Pin |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |