Wheels Express Inc 15" White Spoke Trailer Wheel with Radial ST205/75R15 Tire Mounted (5x4.5) Bolt Circle
Product ID: B00AU9I4RM Condition: New
Sold Out
Buy in USA
Product Description
  • Tire Size: 205/75R15 Load Range: C
  • Tire Weight Rating: 1820 Lbs. Max. Pressure: 50 PSI
  • Bolt Configuration: 5 Lug 4.5" Center - See diagram for fitment