WET N WILD Mega Slicks Lip Balm Stain - Rico Mauve
| Country | USA |
| Binding | Health and Beauty |
| Brand | Wet 'n Wild |
| EAN | 0787734326759 |
| Label | Markwin Beauty Products |
| Manufacturer | Markwin Beauty Products |
| Model | 164A |
| MPN | 164A |
| PartNumber | 164A |
| Publisher | Markwin Beauty Products |
| Studio | Markwin Beauty Products |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |