KOEYUELEN™ Ribbed Pickleball Overgrip, 3-Pack Neon Colors Non-Slip Tennis Racket Grip Tape, Pickleball Grip Tape, Sweat-Wicking Stylish Racquet Grip for Pickleball, Tennis
| Country | USA |
| Brand | JASGOOD |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | JWE050-Two-87cm |
| Model | JWE050-Two-87cm |
| Color | B-black-only for High Waist |
| Size | Suit Waist Size 23"-27" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |