LEGO Technic Ocean Explorer 42064 Building Kit (1327 Piece)
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | U7 |
| Color | gold |
| Department | womens |
| Label | U7 Jewelry |
| Manufacturer | U7 Jewelry |
| Model | U7 PE1179K |
| MPN | U7 PE1179K |
| PartNumber | U7 PE1179K |
| Publisher | U7 Jewelry |
| Studio | U7 Jewelry |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |