LS LS1 LS6 Ignition Coil Relocation Harness For Relocation Brackets 8 coils pair (Work with Coil part number 2558948 or D580)
| Country | USA |
| Brand | WOODRIVER |
| Manufacturer | Woodcraft Supply |
| ItemPartNumber | 130435W |
| Model | 130435W |
| Size | 1/4"-20 TPI x 1-3/4" |
| UPCs | 844788023512 |
| EANs | 0844788023512 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |