Black Kitchen Aprons May The Forks Be With You, Silver Metallic Lettering, Two Pockets, Fully Adjustable
| Country | USA |
| Brand | Wyywtc |
| Manufacturer | Wyywtc |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 25cm 4Pcs |
| Model | 25cm 4Pcs |
| Warranty | Not Applicabe |
| Color | Black |
| Size | 4Pcs 25cm |
| UnitCount | 4 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |