Letszhu Lighted Nocks, Automatically LED Archery Arrows Nock 6.20mm/.244” Inside Diameter Illuminated Lighted Archery Nocks for Hunting Shooting (Blue Pack of 5)
| Country | USA |
| Brand | XHYCKJ |
| Manufacturer | E-Arc |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | S/0.244" |
| Model | S/0.244" |
| Warranty | 3 Months Warranty |
| Color | Blue |
| Size | S/0.244" |
| UPCs | 694090775223 |
| EANs | 0694090775223 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |