Hi Kiss 6FT 10FT Nylon Dog Leash, Strong and Durable Traditional Style Leash with Easy to Use Collar Hook, 10FT Black
| Country | USA |
| Binding | Wireless Phone Accessory |
| Brand | Satellite Radio Superstore |
| EAN | 0856000004308 |
| Label | Satellite Radio Superstore |
| Manufacturer | Satellite Radio Superstore |
| Model | XM6V1A |
| MPN | XM6V1A |
| PartNumber | XM6V1A |
| Publisher | Satellite Radio Superstore |
| Studio | Satellite Radio Superstore |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |