Metagenics Exhilarin - Energy & Stress Tolerance Support Supplement* - with Ashwagandha, Holy Basil, Amla & Bacopa - Ayurvedic Adaptogenic Blend for Calm Focus & Adrenal Health* - 60 Tablets
| Country | USA |
| Brand | XZNY |
| Manufacturer | XZNY |
| ItemPartNumber | XZNY-1218 |
| Model | 12V 18Ah LiFePO4 lithium battery |
| Warranty | XZNY provides a 3-year warranty period for this 12 volt battery. If there are any quality issues or failures within 3 years, please [contact the seller] for a replacement of a new battery. (This warranty service does not apply to damage caused by human factors or overloading, but we will still provide other after-sales solutions for you.) |
| Color | 12V 18Ah Compact |
| Size | 12V 18Ah Compact |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 787794737274 |
| EANs | 0787794727923 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |