iPad Mini Case - LittleMax(TM) Synthetic Leather Auto Wake/Sleep Stand Case [Card Holder] Flip Folio Wallet Case Cover for iPad Mini 3/2/1 [Free Cleaning Cloth,Stylus Pen]--03 Lovely Cat
| Country | USA |
| Brand | Xentec |
| Color | 8000K |
| Label | Xentec |
| Manufacturer | Xentec |
| Model | H11 |
| MPN | XT55WSLKIT-H11-8K |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | XT55WSLKIT-H11-8K |
| Publisher | Xentec |
| Size | H11 |
| Studio | Xentec |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |